About us
GELECEK NESİLLERE DAHA SAĞLIKLI DAHA TEMİZ BİR BESLENME MODELİ YARATMAK KATKISIZ ÜRÜN VİZYONU İLE TAKİP EDİLEBİLİR BİR SİSTEM İÇİNDE GIDA ÜRETİMİ İLE 2020 YILINDA KENDİ BAHÇELERİMİZİN ÜRÜNÜ OLAN COĞRAFİ GIDA İŞARETİ BULUNAN SEFERİHİSAR MANDALİNASI İLE BAŞLAYAN BİR HİKAYE ÜRETİM SÜRECİMİZ DEVAM ETTİKÇE YENİ ÜRÜN,İŞ MODELLERİ, TARLADAKİ ÜRETİMCİYE DESTEK OLMAK SPESİFİK ÜRÜNLERİ YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜNE KAZANDIRDIK.

İLK ÜRETİMLERİMİZDEN SONRA ÖZELLİKLE ÇOCUKLAR VE AİLELERİMİZ İÇİN TEMEL OLAN SAĞLIKLI BESLENME, KATKISIZ ÜRÜNLERE ULAŞMA SPOR VE VEGAN BESLEME KONUSUNDA BÜYÜK BİR İHTİYAÇ OLDUĞUNU FARKETTİK.

KENDİMİZİN YEMEDİĞİ ÇOCUKLARIMIZIN TÜKETMESİNİ İSTEMEDİĞİMİZ KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEYEN RUTİN BESLENME ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRİLMESİNİ DÜŞÜNEN BİR ANLAYIŞLA , BAKIŞ AÇIMIZI HER GÜN YENİLEYEREK HER GÜN ARAŞTIRARAK HER SAFHADA ARGE VE YEREL ÜRETİCİYE DESTEK OLARAK , TÜKETİLEN ÜRÜNLERİ İÇERİĞİNİN ÖNEMLİ OLDUĞU BİLİNCİ İLE HEP BİRLİKTE BİR YOLCULUĞA ÇIKTIK..

BU YOLCULUKTA İSTEDİĞİN SORULARI SORDUĞUNDA KARŞILIK ALABİLECEĞİN KENDİMİZİN TÜKETMEDİĞİMİZ HİÇ BİRŞEYİ SİSTEMİMİZE ALMADIĞIMIZ BİR ANLAYIŞLA ÇALIŞMAYA ÜRETMEYE VE PAZARLAMAYA SÖZ VERİYORUZ.